#سرخاب منطقه بسیار پر آبی است. همانطور که می دانید، منطقه #تهراندشت در پایین دست البرز واقع شده است. این منطقه یک دره کم عمق با شیب بسیار کم است. منطقه سرخاب ، در پایین ترین نقطه این دره واقع شده است. به همین دلیل ، دسترسی به منابع آب در منطقه سرخاب ، بسیار ساده است. خوب است بدانید در سرخاب ، آب در ده متری سطح زمین است! چنین شرایطی در هیچ جای دیگری در اطراف تهران وجود ندارد. در واقع می توان سرخاب را بهترین منطقه از نظر دسترسی در اطراف تهران دانست! نه کردان، نه دماوند ، نه شهریار و نه هیچ جای دی…


#سرخاب منطقه بسیار پر آبی است.

همانطور که می دانید، منطقه #تهراندشت در پایین دست البرز واقع شده است. این منطقه یک دره کم عمق با شیب بسیار کم است. منطقه سرخاب ، در پایین ترین نقطه این دره واقع شده است. به همین دلیل ، دسترسی به منابع آب در منطقه سرخاب ، بسیار ساده است. خوب است بدانید در سرخاب ، آب در ده متری سطح زمین است! چنین شرایطی در هیچ جای دیگری در اطراف تهران وجود ندارد. در واقع می توان سرخاب را بهترین منطقه از نظر دسترسی در اطراف تهران دانست! نه کردان، نه دماوند ، نه شهریار و نه هیچ جای دیگر مثل سرخاب دسترسی به آب ندارند!

این موضوع یعنی فراوانی آب، سبب شده است تا این منطقه از دیرباز، سرسبز و پر از باغ های میوه باشد. باغستان های سرخاب و میوه های بی نظیر آن، از دیرباز مورد توجه خاص و عام بوده است. به این دلایل به سرخاب، لقب “نگین ساوجبلاغ” داده شده است.

زیبایی و سرسبزی سرخاب را در کمتر جایی می توانید پیدا کنید. به همین دلیل به این منطقه بهشت گمشده نیز می گویند.

آب برای یک منطقه ویلایی و شهرک های ویلایی حکم مرگ و زندگی را دارد. چرا که با وجود آب مناسب، شما می توانید فضای سبز خوب و استخری پر آب را در اختیار داشته باشید.
پس اگر به دنبال یک منطقه ویلایی با آب مناسب و از طرف دیگر سرسبز هستید تا در این منطقه #ویلا داشته باشید، منطقه سرخاب را از دست ندهید.

@villarozir
@villarozir
@villarozir

گروه مشاورین و مهندسین ویلارز
09129212308
02637315295
.
وب سایت ویلا رز:
www.villaroz.ir
.
#ویلاتهران #ویلاکردان #کردان #ویلا_مدرن #ویلالاکچری #باغ_ویلا #ویلاارزان #فروش_ویلا #ویلاکرج #ویلاهشتگرد #تهران_ویلا #ویلااقساطی #ویلاجنگلی #ویلاساحلی #استخر #لواسان #شهریار #دربند #ویلارز #املاک_تهراندشت #باغچه #باغچه_ارزان #باغ_ویلا #باغ_ویلا_کردان #ویلا_لوکس #چهارباغ #villaSource

    پاسخ

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*

    فراموشی رمز عبور

    ثبت نام