چگونه خانه لوکس انتخاب کنیم ؟

ویلا کردان

برای انتخاب یک خانه لوکس باید ابتدا به نقشه و ساخت آن خانه توجه کنید. گاهی یک ساخت اجازه ی تغییرات آتی را به شما نمی دهد. بنابراین همین الان باید حداکثر تلاش خود را بکار گیرید تا منزلی شیک مناسب سلیقه خودتان بخرید.

اما گاهی نقشه و ساخت ملک اجازه تغییرات و اختصاصی سازی در آینده را می دهد. اگر اینطور است، حالا وقت مراجعه به یک طراح یا دیزاینر داخلی است.

ما در گروه املاک میرهاشمی در کنار شما هستیم تا به این موضوع مهم بپردازیم.

لوکس بودن را به چند بخش تقسیم می کنیم:

  • لوکیشن خانه
  • نقشه لوکس
  • ساخت لوکس
  • دکوریشن لوکس
  • ترکیب اجزای لوکس

ما در گروه میرهاشمی هر یک از اجزای بالا را به شما مشاورت می دهیم و تلاش می کنیم ترکیب حاصل هم به شما اثر افزوده ی فوق العاده ای هدیه نماید.

استاندارد ثابتی برای لوکس بودن وجود دارد؟

خیر.

یک منزل لاکچری از دید افراد مختلف، بازتابهای متنوعی دارد. شاید بتوان در مورد استانداردهای ثابت فقط در مورد 50 درصد ساختمان حرف زد اما نیمه دوم آن به زاویه نظر مشتری بر می گردد.

از دید فردی ملک لاکجری، کلبه ای چوبی بنا شده در کنار رودخانه برغان،کردان، می باشد و فرد دیگر آپارتمانی فرنیشد در زعفرانیه را لوکس تلقی می نماید.

در کنار شما هستیم تا تعریف شما از منزل لوکس را عینیت ببخشیم.

لوکس بودن مفهومی نسبی است که منعکس کننده ی زاویه نگاه خریدار است.

انتخاب مشاور آکاه و به روز گاهی از همه چیز بهتر است. آنوقت حداقل خیالمان راحت است که کسی دست به انتخاب زده است که کارش ملک و ساختمان است.

گروه املاک میرهاشمی، اولین و بزرگترین کنسرسیوم املاک در منطقه کردان،کوهسار،چهارباغ و برغان است. میتوانید از مشتریان ما بپرسید چگونه به ما اعتماد کردند و این اعتماد سودمند را ادامه دادند.

اکنون نوبت 2 انتخاب است و یک پیروزی.

شما ما را انتخاب می کنید و ما ایده آل شما را.

و پیروزی حاصل می شود.

فراموشی رمز عبور